Audyt SEO

Zajmujemy się profesjonalnymi audytami SEO stron internetowych, których efektem końcowym jest raport, zawierający niezbędne informacje – wskazówki, podnoszące jakość witryny w odniesieniu do popularnych wyszukiwarek internetowych.
audyt-seo-checklistaNasz audyt opiera się na tworzonej i modyfikowanej przez lata liście zagadnień/pytań (SEO Audit Checklist), pod których kontem zostanie sprawdzona witryna. Audyt dotyczy zarówno optymalizacji onsite jak również widzialności strony w wyszukiwarkach, tego jak zostaje w nich indeksowana i oczywiście co należy zmienić w tej kwestii.

W czasie tworzenia audytu SEO bierzemy pod uwagę zagadnienia zawarte w Wytycznych dla Webmasterów, optymalizację podstron serwisu, plików graficznych, ich kompresję, wyświetlanie się strony zarówno na urządzeniach mobilnych jak i na komputerach stacjonarnych i wiele innych aspektów, które sumarycznie składają się na harmonogram prac, jakie należy wykonać by strona internetowa była zoptymalizowana pod kontem wyszukiwarek.billionphotos-998015

Więcej informacji na temat samej optymalizacji stron pod kontem SEO, jej encyklopedyczne wyjaśnienie można przeczytać na wikipedii.
Należy jednak wziąć pod uwagę, że poza podstawowymi zagadnieniami, doświadczony SEO’wiec zupełnie inaczej podejdzie do audytu SEO sklepu internetowego, bloga, statycznej strony wizytówki czy portalu internetowego.

Jeśli więc jesteś zainteresowany audytem SEO swojej strony internetowej, napisz do nas. Przedstawimy Ci darmową wycenę i wstępną ocenę ile wyniosłaby sama optymalizacja strony wykonana przez nas – Semitive.